Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir Tavs fotografēšanas stils?

I love being by your side to help you before your wedding day. I'll send you a guide to help you organizing your day, the best moments for the couple photos, the different lights... and it's really exciting for me to receive photos of your dress, shoes, invits...! On your wedding day, all I want to capture is the feelings, the mood, the emotions, the calm and crazy moments and all the details that make your wedding unique. That's why I decided to photograph non-traditional and laid-back wedding.

Kādas ir Tavas cenas?

Normālas

Kā atrast īsto fotogrāfu kāzām?

Pirmkārt, jāizpēta ne tikai portfolio ar labāko bilžu izlasi, bet jāaplūko galerijas ar bildēm no pilnas kāzu dienas. Tā radīsies priekšstats, kādu rezultātu var sagaidīt. Otrkārt, liela nozīme ir fotogrāfa personībai. Jūs kopā pavadīsiet visu dienu, tāpēc laba savstarpējā saprašanās ir būtiska. Lai noskaidrotu, vai esat ar fotogrāfu uz viena viļņa - ieplāno izmēģinājuma fotosesiju vai tikšanos.

Kā mēs varam Tevi rezervēt?

Ļoti vienkārši. Pirmais solis ir sazināties ar mani. Datuma rezervācijai mēs noslēdzam līgumu un Jūs iemaksājat pirmo iemaksu. Nav nepieciešams tikties klātienē, lai veiktu rezervāciju.

Cik ilgā laikā un kā mēs saņemsim bildes?

Zinu, cik ļoti gribas redzēt bildes pēc iespējas ātrāk, tāpēc nākamās nedēļas laikā pēc kāzām nosūtīšu pirmo bilžu izlasi. Cerams, ka tas atvieglos gaidīšanas laiku. Pēc tam rūpīgi atlasīšu un apstrādāšu visas bildes, lai tās iegūtu pienācīgu spozmi. Atkarībā no sezonas noslodzes, pēcapstrādes process var aizņemt līdz 70 dienām. Kad viss būs izdarīts un noslīpēts līdz sīkumam, nosūtīšu pilno kāzu dienas galeriju. Galerijai piekļuve ar paroli, un Tu varēsi izvēlēties, kuras bildes rādīt vai nerādīt viesiem. Kā beidzamo nosūtīšu īpašu dāvanu kastīti ar USB un bilžu izdrukām.

Cik daudz bildes mēs saņemsim?

No pilnas kāzu dienas Jūs saņemsiet 500-900 apstrādātas bildes. Kvalitāte > kvantitāte. Bilžu skaitu ietekmē dienas un vakara plāns, viesu skaits utml. Atlases laikā es atsijāju bildes, kur cilvēkiem ir ciet acis, tehniskus brāķus, vienādus kadrus. Tas nozīmē, ka Jūs saņemsiet visas bildes, kuras izdevušās labi.

Vai Tu fotografē tikai kāzas?

Īsā atbilde - nē. Lai gan kāzas ir mans galvenais fokuss, es ar prieku fotografēju arī pārus, ģimenes, dažādus pasākumus, individuālas fotosesijas. Uzņēmumiem piedāvāju portretu un produktu foto. Sazinies ar mani, lai uzzinātu vairāk. Ja darbs vienlaicīgi ir hobijs un sirdslieta, tad sanāk kameru paņemt līdz arī ceļojumos.