KĀZU fotogrāfs Klāvs Vasiļevskis. fotografēju visā latvijā un ārpus. dzīvas, dabiskas un patiesas bildes!

Sveiki, mani sauc Klāvs Vasiļevskis


Esmu pilna laika kāzu fotogrāfs ar 6+ gadu pieredzi. Fotografēju kāzas, ģimenes, pārus, dažādus pasākumus. Aizrauj ceļošana. Brīvo laiku patīk pavadīt ārpus četrām sienām - skrienot, ejot pārgājienos, braucot ar divriteni vai sniega dēli.

Kāzas es galvenokārt fotografēju dokumentālā stilā, ķerot mirkļus no malas un neiejaucoties notikumu gaitā. Dabiski un nesamāksloti.

Vairāk par mani

atsauksmes

Līga & Māris

“Liels paldies Klāvam par klātbūtni mūsu īpašajā dienā.
Pirmkārt, bildes sanāca lieliskas, kā arī izdevās fantastiskas fotosesijas saspringtās kāzu dienas laikā.
Otrkārt, Klāvs lieliski iederas jebkurā kompānijā ar savu pozitīvismu un profesionālo pieeju teju katram momentam.
Lai gan tikāmies vien divas reizes, likās, ka pazīstami esam jau vairākus gadus. 💕
No sirds visiem iesakām Klāvu, lai iemūžinātu savus īpašos mirkļus!
Super!”

01 / 07

Kāzu bilžu stāsti


Sazinies ar mani


Lai sākas mūsu kopīgais piedzīvojums!

Jautājumi & Atbildes

Kāds ir Tavs fotografēšanas stils?

Kāzas es galvenokārt fotografēju dokumentālā stilā, ķerot mirkļus no malas un neiejaucoties notikumu gaitā. Dabiski un nesamāksloti. Tomēr, vajadzības gadījumā es nekautrēšos dalīties ar ieteikumiem, kā sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu, piemēram, grupu bilžu vai pāra fotosesijas laikā. Mana pieeja atkarīga arī no klienta vēlmēm un personības, jo katras kāzas ir atšķirīgas un unikālas.

Kāds ir tavs bilžu apstrādes stils?

Pēcapstrādē vados pēc sava mākslinieciskā redzējuma, bet visbiežāk cenšos krāsu toņus saglabāt dabiskus. Man patīk melnbaltas bildes, jo nereti tādā veidā labāk izceļas emocijas, bet klientam vienmēr atdodu abas versijas - gan krāsaino, gan melnbalto.

Kādas ir Tavas cenas?

Sazinies ar mani, lai noskaidrotu cenu piedāvājumu.

Kā atrast īsto fotogrāfu kāzām?

Pirmkārt, jāizpēta ne tikai portfolio ar labāko bilžu izlasi, bet jāaplūko galerijas ar bildēm no visas kāzu dienas. Tā radīsies priekšstats, kādu rezultātu var sagaidīt. Otrkārt, jāizlasa atsauksmes. Treškārt, liela nozīme ir fotogrāfa personībai. Jūs kopā pavadīsiet visu dienu, tāpēc laba savstarpējā sapratne ir būtiska. Lai noskaidrotu, vai esat ar fotogrāfu "uz viena viļņa" - ieplāno tikšanos (virtuālu vai klātienes) vai izmēģinājuma fotosesiju.

Kā mēs varam Tevi rezervēt?

Ļoti vienkārši. Pirmais solis ir sazināties ar mani. Datuma rezervācijai mēs noslēdzam līgumu un Jūs iemaksājat pirmo iemaksu. Nav nepieciešams tikties klātienē, lai veiktu rezervāciju.

Cik ilgā laikā un kā mēs saņemsim bildes?

Zinu, cik ļoti gribas redzēt bildes pēc iespējas ātrāk, tāpēc nākamās nedēļas laikā pēc kāzām nosūtīšu pirmo bilžu izlasi. Cerams, ka tas atvieglos gaidīšanas laiku. Pēc tam rūpīgi atlasīšu un apstrādāšu visas bildes, lai tās iegūtu pienācīgu spozmi. Atkarībā no sezonas noslodzes, pēcapstrādes process var aizņemt līdz 100 dienām. Kad viss būs izdarīts un noslīpēts līdz sīkumam, nosūtīšu pilno kāzu dienas galeriju. Galerijai piekļuve ar paroli, un Tu varēsi izvēlēties, kuras bildes rādīt vai nerādīt viesiem.

Cik daudz bildes mēs saņemsim?

Man nav noteikts limits, bet no pilnas kāzu dienas Jūs varat sagaidīt apmēram 500-900 apstrādātas bildes. Kvalitāte > kvantitāte. Bilžu skaitu ietekmē dienas plāns, viesu skaits utml.

Vai Tu fotografē tikai kāzas?

Īsā atbilde - nē. Lai gan kāzas ir mans galvenais fokuss, es ar prieku fotografēju arī pārus, ģimenes, dažādus pasākumus, individuālas fotosesijas. Uzņēmumiem piedāvāju portretu, produktu un reklāmas foto. Sazinies ar mani, lai uzzinātu vairāk. Ja darbs vienlaicīgi ir hobijs un sirdslieta, tad sanāk kameru paņemt līdz arī ceļojumos.

Kādās valodās Tu runā?

Latviešu - dzimtā / Angļu - komunicēju brīvi / Krievu - saprotu / Igauņu - mācos

Vai Tu fotografē kāzas ārpus Latvijas?

Man patīk ceļot un ar lielāko prieku fotografēšu kāzas ārzemēs, ja tas būs iespējams.


klavs.vasilevskis@gmail.com

+371 2918 7858