Klāvs Vasiļevskis


Esmu pilna laika kāzu fotogrāfs ar 6+ gadu pieredzi. Fotografēju kāzas, ģimenes, pārus, dažādus pasākumus. Aizrauj ceļošana. Brīvo laiku patīk pavadīt ārpus četrām sienām - skrienot, ejot pārgājienos, braucot ar divriteni vai sniega dēli.


Mana interese par fotografēšanu sākās vidusskolā, kad sāku izmantot ģimenes digitālo kameru, lai fotografētu dabu. Mani iedvesmoja vectēvs Jēkabs, kurš aizrāvās ar cilvēku fotografēšanu. Atceros, kā vectēvs kopā ar mammu mēdza vannasistabā attīstīt filmiņas. Mana aizraušanās ar fotogrāfiju attīstījās augstskolas gados Valmierā, kur Vidzemes Augstskolā studēju Komunikāciju&Sabiedriskās attiecības. Bieži fotografēju dažādus pasākumus un basketbola spēles. Nosacīti par savas karjeras atspēriena punktu uzskatu 2015.gadu, kad sāku fotografēt kāzas. Līdz šim esmu iemūžinājis vairāk kā 90 kāzas, un joprojām meklēju veidus kā radoši augt un attīstīties. Lielākais gandarījums ir palīdzēt cilvēkiem saglabāt atmiņā svarīgus un skaistus dzīves notikumus. 


TOP 10 Kāzu fotogrāfs Latvijā 2020


Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas ikgadējais konkurss:


2.vieta kategorijā "Ceremonija", 2020

2.vieta kategorijā "Jaunais pāris", 2017

atsauksmes

Liene & Mārtiņš

“Cītīgi izskatījām pilno kāzu dienas foto. Tu esi ne tikai jauks cilvēks, bet arī fantastisks fotogrāfs. Paldies par skaistajiem mirkļiem, ko noķēri fotogrāfijās. Mums ļoti patīk bildes, jauki, ka esi ielicis pa kādam smieklīgam kadram, tas priecē un padara krāsaināku foto galeriju. Ļoti patīk, ka arī viesi ir diezgan sabildēti, forši paskatīties uz viņu emocijām. Daudzas bildes vispār nesapratām, kā tapušas, jo Tu biji nemanāms! Noteikti aicināsim Tevi vēl uz kādiem svarīgiem notikumiem.”

01 / 07